2019-10-17

Płać opłaty drogowe (HU-GO) na Węgrzech z lokalizatorami firmy TRONIK, dzięki integracji z platformą e-track.

Uprzejmie informujemy, iż nasz autorski system ATRAX4 został zintegrowany z systemem HU-GO za pomocą platformy e-track. Od 1 października oferujemy naszym Klientom możliwość wysyłania danych lokalizacyjnych do systemu e-track współpracującego z HU-GO, dzięki czemu opłaty drogowe za przejazd po węgierskich drogach będą pobierane automatycznie.
2019-10-16

Aktualizacja systemu ATRAX4

Z przyjemnością informujemy, że wykonaliśmy aktualizację systemu ATRAX4. W najnowszej wersji systemu udostępniliśmy Państwu m.in. rozbudowany mechanizm ALARMÓW. Ponadto aktualizacja wprowadza sporo zmian związanych z optymalizacją mechanizmów i poprawą algorytmów przeliczających dane, co ma przełożenie na podniesienie wydajności systemu, szybkość przeliczania i działania raportów, a także na dokładność prezentowanych danych.
2019-07-09

Analiza tras w oparciu o obszary i wybrane zdarzenia – to możliwe dzięki RAPORTOWI PRZEDZIAŁÓW już dostępnemu w systemie ATRAX4.

System ATRAX4 nieustannie uzyskuje nowe funkcjonalności. Właśnie udostępniliśmy nowy raport, umożliwiający analizę przebytych przez pojazd tras w oparciu o zdefiniowane obszary.
2019-07-08

Aktualizacja aplikacji Atrax4Mobile na urządzenia mobilne z systemem Android już dostępna!

"RAPORT TRAS" dostępny w nowej wersji aplikacji mobilnej Atrax4Mobile na system Android! Pobierz aktualizację już dziś i ciesz się komfortem pracy z bezpośrednim dostępem do informacji.
2019-07-02

Autoryzacja rozmówcy kodem klienta = BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH

W związku z wejściem dn. 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego „RODO” i dla podniesienia bezpieczeństwa Twoich danych i przepływu informacji, od dnia 01.08.2019r. firma TRONIK Sp. z o. o. Sp. k. wprowadza autoryzację rozmówcy za pomocą klienckiego kodu autoryzacyjnego, w celu potwierdzenia praw do wydawania dyspozycji i pozyskiwania informacji.
2019-04-04

Usługi i koszty pod kontrolą z nowym, darmowym serwisem – PANEL KLIENTA TRONIK.

Aby prowadzić firmę z sukcesem, trzeba mieć pełną kontrolę nad kosztami. Portal Panel Klienta Tronik daje Ci tę możliwość i pomaga zachować nad tym kontrolę. Zapewnia on łatwy i stały dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat usług, kosztów i płatności. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu - Panel Klienta Tronik!
2019-03-13

TRONIK partnerem Spotkań Transportowych TSL Biznes – zapraszamy do udziału!

Ruszyła kolejna edycja Spotkań Transportowych TSL Biznes! Już 21.03.2019 r. w Krakowie, podczas prelekcji zaprezentujemy Państwu nowe, innowacyjne rozwiązania jakie daje system ATRAX4, dotyczące m. in. nawigacji, komunikacji i integracji danych.
2019-03-13

Aktualizacja aplikacji Atrax4 Mobile na system Android oraz iOS – przygotowana z myślą o potrzebach naszych Klientów korzystających z systemu ATRAX4.

Informujemy, że nowa wersja aplikacji mobilnej Atrax4 Mobile, przygotowana dla smartfonów z systemem Android oraz iOS jest już dostępna! Zaktualizuj aplikację, a następnie ciesz się możliwością mobilnej kontroli swoich pojazdów!
2019-02-05

Geolokalizacja transportu towarów wrażliwych – integracja z systemem SENT

Z dniem 1 października 2018 r. weszła w życie ustawa z dnia 15 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów (Dz. U. poz. 1539). Ustawa wprowadza obowiązek przekazywania danych geolokalizacyjnych środka transportu, przewożącego […]
2018-08-13

Nowa wersja aplikacji TRONIK Mobile Terminal kompatybilna z systemem iOS11.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji mobilnej Tronik Mobile Terminal na telefony iPhone, kompatybilna z systemem iOS 11. Pobierz aplikację „Tronik Mobile Terminal” wspierającą monitorowanie pojazdów.
parallax background

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

tronik-tel-ico

  23 69 26 888

STREFA KLIENTA
polski