DANE KONTAKTOWE

TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


SPRZEDAŻ

23 69 26 888

sprzedaz@tronik.pl


POMOC TECHNICZNA
Dyżurujący pracownik obsługi technicznej:
T: 665 306 307

Obsługa techniczna (pn. - pt. w godz. 8:00 - 16:00):

Dominik Korytkowski
T: 665 300 384
E: d.korytkowski@tronik.pl

Dawid Jakowicki
T: 665 300 415
E: d.jakowicki@tronik.pl
Jarosław Kaszuba
T: 665 308 308
E: j.kaszuba@tronik.pl

Konrad Sokołowski
T: 665 300 979
E: k.sokolowski@tronik.pl
Łukasz Pieńkos
T: 515 373 209
E: l.pienkos@tronik.pl

Mateusz Musiński
T: 665 300 797
E: mateusz.m@tronik.pl
UMAWIANIE MONTAŻY
Danuta Kowalewska
T: 665 300 433
E: d.kowalewska@tronik.pl

BIURO I KSIĘGOWOŚĆ
Ryszard Orzech
T: 665 300 051
E: r.orzech@tronik.pl
Magdalena Mróz
T: 665 300 442
E: m.mroz@tronik.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

STREFA KLIENTA
polski