Atrax 4 Mobile - system monitoringu GPS floty

Atrax4 Mobile to wersja mobilna systemu Atrax4 przygotowana dla smartfonów z systemem Android oraz iOS, dzięki której uzyskasz stały i szybki dostęp do uproszczonego monitoringu parametrów eksploatacyjnych pojazdów i maszyn, jak również aktywności pracowników, w tym między innymi podgląd czasu pracy kierowców czy przebiegu trasy.

Lokalizacja

Monitoring GPS sprawi, że zawsze będziesz wiedzieć gdzie są Twoje pojazdy i Twoi kierowcy

Kontrola czasu pracy kierowcy

Atrax4 Mobile umożliwia użytkownikom identyfikację poszczególnych kierowców, a także pozwala monitorować pozycję oraz czas rozpoczęcia i zakończenia pracy. W pojazdach ciężarowych dane dotyczące czasu pracy mogą pochodzić z tachografu cyfrowego.

Komunikacja z kierowcą

Komunikuj się na bieżąco z kierowcą dzięki wbudowanej do naszego systemu monitoringu GPS aplikacji KT4.

 

Dzwonienie do kierowcy

Możesz wybrać numer do kierowcy lub do urządzenia z KT4 znajdującego się w wybranym pojeździe.

Nowe filtrowanie pojazdów

Umożliwia zawężenie listy wyświetlanych informacji do zdefiniowanych grup pojazdów. Dzięki filtrowaniu jesteś w stanie sprawdzić aktualną pozycję wybranej grupy pojazdów wg tagów, ikon czy też opisów przygotowanych przez Ciebie w Atrax4.

Raporty

Raporty i gotowe analizy to skuteczne zarządzanie i optymalizacja kosztów dla Twojej firmy. Do skutecznej analizy pracy i efektywnego wykorzystania Twojej floty posłużą Ci gotowe uproszczone raporty, dostępne zarówno w formie animacji, zestawień tabelarycznych jak i graficznych.

Animacja trasy

Dzięki tej funkcji użytkownicy aplikacji mobilnej mogą łatwo zobaczyć historię trasy na mapie wraz z danymi eksploatacyjnymi oraz wykresami pracy monitorowanych parametrów takimi jak: wykres poziomu paliwa, prędkość pojazdu, rpm, postoje, zatrzymania, tankowania i ubytki paliwa, etc.

Eksploatacja

Raport w formie tabeli w prosty sposób podsumowuje wybrany okres pod kątem zużycia paliwa, w tym tankownia i ubytki, przejechane kilometry, czas jazdy i postoje w rozbiciu na kilometry przejechane w kraju i jak i za granicą. Można także sprawdzić zarejestrowane zdarzenia takie jak: włączenie stacyjki, alarm immobilaizera, webasto, otwarcie drzwi, hamulec nożny i ręczny czy zanik zasilania.

Raport dzienny

Raport przedstawia aktywność danego pojazdu w rozbiciu na poszczególne dni tygodnia, uwzględniając konkretne dane zawierające: stan licznika, miejsca i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia pracy, ilość przejechanych kilometrów i ilość zużytego paliwa.

*raport dostępny tylko w wersji dla systemu Android

Raport tras

Sam ustawiasz przedział czasowy i definiujesz długość postojów w trakcie odbywanej trasy, a także pominięcie dni bez jazdy, co umożliwi Ci wygenerowanie raportu zawierającego kluczowe informacje bez zbędnej analizy. Raport dostarczy Ci informacji takich jak: daty i godziny wyjazdu i powrotu, stanu licznika początkowego i końcowego, przebytego dystansu, czasu trwania trasy oraz ilość zużytego paliwa.

*raport dostępny tylko w wersji dla systemu Android

Podgląd zleceń

Podgląd zleceń to nowa funkcja w Atrax4Mobile. Umożliwia szybki i łatwy dostęp do podglądu wszystkich zleceń. Dzięki tej funkcji masz stały nadzór nad zleceniami, także poza biurem.

*podgląd zleceń dostępny jest tylko w wersji na system Android

Widok listy zleceń

Zapewni Ci możliwość planowania dystrybucji zleceń w każdej sytuacji. To przejrzysty podgląd wszystkich Twoich zleceń wraz z podziałem na te w trakcie realizacji, robocze lub zakończone.

Podgląd szczegółów zleceń

Opcja ta umożliwia pełny podgląd do wszystkich detali konkretnego zlecenia. Planowany i faktyczny czas przewozu towaru, dane kierowcy i pojazdu wraz z opisem etapów realizacji. Dzięki niemu możesz optymalizować przydzielanie nowych zleceń z korzyścią dla swojej firmy. W prosty sposób jesteś w stanie ustalić, który kierowca będzie najszybciej miejsca nowo przyjętego zlecenia, co niekiedy ma istotne znaczenia dla Twojego klienta.

Pobierz aplikację

google_play
f2cc542d6eebed3d15f2e9b42e0da71b
app_store
09a6788680082239699a2524a4930c0b

Minimalna wspierana wersja Android: 5.0

Minimalna wspierana wersja IOS: 12.0

parallax background

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASI KONSULTANCI SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

STREFA KLIENTA
pl