Ułatwienia dostępu

Tronik Sp. z o.o. Sp. k.

Kariera

Razem z nami odkrywaj nowe horyzonty technologii!

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy innowacyjne rozwiązania! Naszą tajemnicą sukcesu są niezwykle kreatywni i doświadczeni ludzie, którzy nie boją się nowych wyzwań.

mężczyzna w okularach i brodzie, ubrany w białą koszulę

Dołącz do nas!

U nas znajdziesz nie tylko pracę, ale także miejsce, gdzie Twoje pomysły i inicjatywa będą docenione. Dla naszych pracowników tworzymy atrakcyjne warunki zatrudnienia, dbamy o rozwój zawodowy i wspieramy tworzenie przyjaznej i pozytywnej atmosfery w pracy.

Jeśli masz w sobie determinację, by osiągać cele i nie boisz się nowych zadań, to czekamy właśnie na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami rozwijaj swoje umiejętności, tworząc wyjątkowe projekty!

Sprawdź nasze oferty pracy

Zadania:
  • aktywna sprzedaż i promocja autorskich rozwiązań firmy,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji i sporządzanie umów sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość branży transportowej (dodatkowym atutem jest znajomość systemów do lokalizacji i monitoringu parametrów eksploatacyjnych pojazdów, oraz systemów TMS),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zarządzaniem sprzedażą,
  • dynamika w działaniu, wysoka orientacja na wynik i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • proaktywna postawa i dobra organizacja pracy własnej,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • gotowość do pracy w terenie – wymagane czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i elastyczne formy współpracy – umowa o pracę lub B2B,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy (wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy),
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • możliwość podjęcia nowego wyzwania i realny wpływ na swój rozwój firmy,
  • pracę w dynamicznym zespole, ludzi lubiących ze sobą współpracować i wspierających się.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA, UL. TRAUGUTTA 2B, 06-100 PUŁTUSK w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikacja na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

    Pola oznaczone * – są wymagane.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w TRONIK, prześlij swoje CV, korzystając z formularza albo na adres rekrutacja@tronik.pl

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Prześlij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli ukaże się stanowisko zgodne z Twoimi umiejętnościami.