Kontakt – Tronik

Dane kontaktowe

TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


ul. R. Traugutta 2B
06-100 Pułtusk
biuro@tronik.pl
tel/fax 23 69 26 888

NIP: 5681567494
REGON: 140793259
KRS: 0000683043

ODDZIAŁ W WARSZAWIE
ul. Radarowa 6A
02-137 Warszawa

ODDZIAŁ W GDAŃSKU
ul. Piastowska 7
80-332 Gdańsk

SPRZEDAŻ

23 69 26 888

sprzedaz@tronik.pl


POMOC TECHNICZNA
Dyżurujący pracownik obsługi technicznej:

T: 665 306 307



Obsługa techniczna (pn. - pt. w godz. 8:00 - 16:00):

Dawid Ożóg
T: 693 650 137
E: dawid.ozog@tronik.pl

Konrad Sokołowski
T: 665 300 979
E: k.sokolowski@tronik.pl
Nikita Rzheshutek
T: 693 650 097
E: nikita.r@tronik.pl

Robert Szulęcki
T: 665 300 160
E: r.szulecki@tronik.pl
Mateusz Skibicki
T: 665 300 371

E: mateusz.skibicki@tronik.pl


Szymon Olkiewicz
T: 665 305 144

E: szymon.olkiewicz@tronik.pl


UMAWIANIE MONTAŻY
Danuta Kowalewska
T: 665 300 433
E: d.kowalewska@tronik.pl

BIURO I KSIĘGOWOŚĆ
Ryszard Orzech
T: 665 300 051
E: r.orzech@tronik.pl
Klaudia Ostaszewska
T: 665 300 512
E: k.ostaszewska@tronik.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

    STREFA KLIENTA